Red Internacional Shodokan

Shodokan Aikido International Network (SAIN)

Japan
Tetsuro Nariyama
Shodokan Aikido International Headquarters
1-28-7 Hannan-cho
Abeno-ku
Osaka 〒545-0021

star trek online increase assignment slots http://rakennussauma.fi/?node=Paradise-Reels-hedelm%C3%A4pelit-netiss%C3%A4&f04=74 Paradise Reels hedelmäpelit netissä تحميل عبر الإنترنت الفضلات فون بيت المرح فتحة http://www.koppicatch.com/?art=raha-nettipeliautomaatit&cb4=af raha nettipeliautomaatit Email: shodokan@nifty.com

Australia
Peter Cleydon
Richard Zakrzewski
peter.cleydon@stonnington.vic.gov.au
third_planet@bigpond.com
Brasil
Hirofumi Tada
atab@atab.com.br
EEUU
Bob Dziubla
Dave Nettles
Sean Flynn
rdziubla@noblegroup.com
nettles@tomiki.org
flynn@vassar.edu
España
Philip Newcombe
Rafael Moreno
pnukes@aol.com
julian@ac.uma.es
Francia
Satoru Tsuchiya
tsuchiyasgmk@free.fr
Nueva Zelanda
David Gliddon
david.gliddon@paradise.net.nz
Reino Unido
Jim Newcombe
Jonathan Cameron
jim.newcombe@markelintl.com
jc@shodokan.net
Rusia
Vadim Ignatov
yakovlev_ao@hotmail.com
Suiza
Pietro Bonadei
mamn@span.ch